.

.

BEJOY VR Standı ile Denetleyici Tutucu, VR Kulaklık Ekran Standı ve Denetleyici Montaj İstasyonu için Oculus Quest 2, Oculus Rift S, Oculus Quest, Oculus Rift (Beyaz)

BEJOY VR Standı ile Denetleyici Tutucu, VR Kulaklık Ekran Standı ve Denetleyici Montaj İstasyonu için Oculus Quest 2, Oculus Rift S,

Müşteri notu:

₺ 98.97
sayı
Depoda

【Evrensel Uyumluluk】BEJOY VR Kulaklık Ekran Standı, Oculus Quest 1 & 2, Rift, Rift S ve diğer hepsi bir arada VR kulaklıklar gibi tüm tipik standart boyutlu VR kulaklıklarla uyumludur. 7. temiz ve oyun için kulaklık ve denetleyicileri özenle düzenlenmiş ve hazır Tutmak Organize Bulunmalıdır. 【Saniyeler içinde Monte Edin】 Aletsiz kullanışlı bir tasarımla bu stand saniyeler içinde kolayca monte edilebilir. 【Kararlı ve Güvenli】 Bu stand üstün ABS plastikten yapılmıştır ve devrilmeyi önlemek için güvenli ve sağlam bir yuvarlak taban ile tasarlanmıştır.VR kurulumunuzu stil ile görüntüleyin ve aynı zamanda hasardan koruyun. Aşağıda Kutunun İçinde ne var?】1 x VR Standı, 1 x Kullanım Kılavuzu.Lütfen Not : VR Kulaklık ve Kontrolörleri dahil değildir.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde