.

.

Nancia çay ışıkları, 100 PAKET Alevsiz LED çay ışıkları Mumlar, Titrek Sıcak Sarı, 100 Saat Pille Çalışan çay ışığı, İdeal Parti, Düğün, Doğum Günü, Hediyeler Ev Dekorasyonu (100 Paket)

Nancia çay ışıkları, 100 PAKET Alevsiz LED çay ışıkları Mumlar, Titrek Sıcak Sarı, 100 Saat Pille Çalışan çay ışığı, İdeal Parti, Düğün,

Müşteri notu:

₺ 83.97
sayı
Depoda

PACKAGE PAKET ŞUNLARDIR - 100 ADET LED alevsiz çay ışıkları.Piller pakete dahildir ve takılmıştır.On / Off sürgülü anahtarı kullanımı kolaylaştırır. ✔ UZUN PİL ÖMRÜ.Her LED çay ışığı, çevrimiçi veya yerel mağazadan satın alınması çok verimli ve kolay olan bir CR2032 düğme hücresi kullanır.Yeni bir batarya ile yaklaşık 100 saat dayanır. AMBİYANS AMBİYANS YARATIN.Sıcak sarı alevsiz LED çay ışık mumları titriyor ve düğünleri, partileri, bahçeleri, verandaları, güverteleri, restoranları, fenerleri, çocuk projelerini, merkez parçalarını vb.Süslemek için mükemmel olan gerçek bir mumun etkisini sağlıyor. SAFE GÜVENLİ damlayan balmumu yok, duman yok, kibrit yok. ✔ MÜKEMMEL BOYUT : Her elektrikli çay mumu 1,5 X 1,5 inç boyutlarındadır, bu da çoğu adak tutucusu, çay lambası tutucusu ve armatür torbası için mükemmel bir uyum sağlar.Nancia Pille Çalışan çay ışıkları Mumları sadece normal dekor için değil, özellikle yaklaşan tatiller için de mükemmeldir!. Bir yatak odası, yaşam alanı veya hatta köpük banyosu için sıcak ve rahatlatıcı bir ortam yaratmak ister misiniz?O zaman Nancia Alevsiz LED Mumlara ihtiyacınız var.Nancia çay ışıkları, güzel bir balmumu mumunun tüm görünümünü, hissini ve stilini veren, ancak tüm karışıklık veya ağır kokular olmadan ayarlanır.Geleneksel Mumlarınızı En Zarif Alevsiz Titreyen Mumlarla Değiştirin Ve Rahatlatıcı Etkilerinin Keyfini Gönül Rahatlığıyla Çıkarın!.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde