.

.

El Dezenfektanı Tutucu, 42 Adet Boş Seyahat Boyutu Şişe Anahtarlık Tutucular Set Dahil 20 adet Doldurulabilir Seyahat Şişeleri 30 ml Flip Kap Konteynerler, 20 adet Anahtarlık Şişe Tutucular, 2 Huniler (Siyah, Beyaz)

El Dezenfektanı Tutucu, 42 Adet Boş Seyahat Boyutu Şişe Anahtarlık Tutucular Set Dahil 20 adet Doldurulabilir Seyahat Şişeleri 30 ml

Müşteri notu:

₺ 59.97
sayı
Depoda

Anahtarlık sahipleri ayarlayın : siyah tutucu Anahtarlık 10 adet beyaz tutucu Anahtarlık, huniler 30 ml boş plastik şişe 20 adet 2 adet 10 adet ile, tamamen bu pakette 42 adet, aileleri veya arkadaşları ile bile günlük kullanım için zengin ve düşünceli bir kombinasyonu ayarlayın.Yaşam yararlı : kolayca uygun bir sıvı ile 30 ml boş Seyahat şişeleri doldurun, Anahtarlık tutucu içine Seyahat şişe takın (boyutu hakkında hiçbir endişe, güzel uyumlu olur, sonra rahat bir sırt çantası, anahtar ya da cüzdan için ulaşılabilir şişe tutucu ekleyebilirsiniz.Daha kolay doldurma : seyahat şişesi anahtarlık tutucular setimiz, yeterince büyük açılma kısmı ile tasarlanmış küçük huniler içerir, sıvıları istediğiniz gibi şişeye dökmenizi sağlar ve sızıntıyı önler.Taşınabilir ve doldurulabilir : bizim 30 ml boş şişe yaklaşık. Neopren kumaştan yapılmış olan 7,8 x 3 x 2.4 cm/ 3.1 x 1.2 x 0.9 inç, her şişe tutucu 6 x 11,5 cm/ 2.4 x 4.5 inç, etrafında taşımak için çok basit bir çanta ekleyin, çanta ve diğer yerlerde makyaj, kendiniz veya aile ve arkadaşlar için yer ve güzel yaz aksesuar seçimi kurtarmak için yararlı, yeniden kullanılabilir ve yıkanabilir, küçük ve taşınabilir, hafif ve kolay.Yaygın olarak uygulanan : anahtarlık tutucular kiti seyahat, iş gezisi, alışveriş, kamp ve diğer açık hava etkinlikleri için çok uygundur, taşırken fazla yük eklemez, şişeler şampuan, yağ, parfüm, duş jeli ve diğer sıvılarla doldurmak için uygulanır. Set 42 Adet boş Seyahat boyu şişe ve Anahtarlık sahipleri 20 adet doldurulabilir Seyahat şişe 30 ml yeniden kullanılabilir flip kapaklı konteyner, 20 adet Anahtarlık şişe tutacağı ve 2 adet huni Özellikleri : Pratik hediye : Anahtarlık sahipleri Bizim set şişe yaz tatili, daha fazla doğum günü ve önemli günlerde akıllı ve pratik bir hediye olarak uygundur, Seyahat, Kendin verebilirsin, karısı, kızı, arkadaş, kız arkadaşı, iş arkadaşları, gelen yaz gibi Seyahat severler için çok uygun, size rahatlık kazandırır bütün bir yıl vardır.Şeffaf şişe gövdesi : Boş seyahat şişeleri, şişede ne kadar iç sıvı kaldığını açıkça görmenizi sağlayan şeffaf şişe gövdesi tasarımına sahiptir, böylece zamanında doldurabilirsiniz.Menteşeli kapak tasarımı ayrıca sıvınızın kolayca sızmamasını, çantanızda veya cebinizde güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar.Özellikler : Miktar : 42 parça Malzeme : PET plastik, neopren, metal Renk : resim gösterildiği gibi Boyutu : Şişe tutucu anahtarlık : yaklaşık. 6x11.5 cm/ 2. 4x4. 5 inç Boş şişe : yaklaşık. 7. 8x3x2.4 cm/ 3. 1x1. 2x0. 9 inç Seyahat şişe kapasitesi : yaklaşık. 30 ml / 1 oz Paket içeriği : 20 x Doldurulabilir boş seyahat şişeleri 20 x Anahtarlık şişe tutucular 2 x Huniler Not : Manuel ölçüm nedeniyle 1-3 cm hatalara izin verin.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde