.

.

ZHUAN Masaj Masa Levha Setleri ile Yüz Dinlenme Delik, masaj Yatakları Etek Yastık Leke Dayanıklı Güzellik Salonu Yatak Örtüsü 4-Piece Set-a 70x185 cm(28x73 inç)

ZHUAN Masaj Masa Levha Setleri ile Yüz Dinlenme Delik, masaj Yatakları Etek Yastık Leke Dayanıklı Güzellik Salonu Yatak Örtüsü 4-Piece

Müşteri notu:

₺ 151.20
sayı
Depoda

Comfortable En Rahat Masaj Yatağı Örtüsü-Güzellik Dört Parçalı Setimiz %100 Polyesterden Yapılmıştır Ve Yumuşak Ve Rahattır.Yüksek Mukavemet Ve Elastik Geri Kazanım İle Dayanıklı, Kırışıklık Önleyici Ve Demir içermez. Functional Fonksiyonel Masaj Koltuğu Seti - Etek Çarşafı, Tüm Eşyalarınızı Masaj Masasının Altına Gizlemek İçin Çok İyidir, Bu Da Spa'nızı Temiz Ve Düzenli Hale Getirir Ve Yerden Tasarruf Sağlar.battaniye, Müşterinin Gizliliğini Ve Vücut Isısını Koruyacak Kadar Büyük Ve Kalındır. Standard Standart masalar için uygundur-Kare köşeli hemen hemen tüm masaj yatakları için uygundur.Elastik ciltleme tabakalarının kayması kolaydır, Yerinde tutulur ve yastıkları kolayca barındırır.Büyük boy çarşaflar maksimum masa örtüsü ve temiz bir stil sağlar. ✔ ZARİF STİL-Keyifli fırfır tasarımı,klasik, Güzel bir görünüm ve uzun ömür için yatağın 3 tarafında toplanan fırfırlara sahiptir. spa Lüks spa seti - Güzel renkler ve sade tasarım, odanızın veya spanızın tüm ortamını iyileştirir, ticari kullanım için ideal olarak dayanıklıdır.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde