.

.

FMOGE Ev Ofis Masaüstü Dosya Saklama Kutusu Ağırlayacak Klasörleri Yuvarlak Dolap Ayakları Müşteri Hizmetleri Kaliteli Ürünler Okul Malzemeleri Ofis Depolama Tasarım Pp Plastik (Renk: Gri)

FMOGE Ev Ofis Masaüstü Dosya Saklama Kutusu Ağırlayacak Klasörleri Yuvarlak Dolap Ayakları Müşteri Hizmetleri Kaliteli Ürünler Okul Malzemeleri

Müşteri notu:

₺ 122.70
sayı
Depoda

Farklı durumların ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli özellikler, şık ve güçlü güvenlik özellikleri ofisi daha güvenli hale getirir.Masaüstü kişisel alanınızı düzenleyin, dosyaları koruyun ve sizin için özel alanlar oluşturun.Hiyerarşik depolama hiyerarşik sınıflandırmayı kolaylaştırır, bu da işgal edilen alanı azaltır ve üst ve alt yapılar dosyaları uygun şekilde korur.Özellikleri : Büyük kapasiteli, çeşitli özellikleri yerleştirilebilir A4, Not Defteri ve diğer ofis malzemeleri.ÇOK FONKSİYONLU DEPOLAMA : Büyük bir ofis masası organizatör alet kutusu.Çekmece dolabı, masaüstü organizasyonunu kolaylaştırır ve dağınıklığı gidermeye yardımcı olmak için bol miktarda depolama alanı sağlar.Belgeleri dosyalamak, el sanatları kağıdını, not defterlerini ve daha fazlasını saklamak için kullanın.Uygulanabilir yerler : ofis, oturma odası, yatak odası, aile, okul, işletme, alışveriş merkezi, işletme vb.Çekmece Dolap masa düzenleyici Ev Ofis Masaüstü Dosya saklama kutusu Evinizi veya işyerinizi düzenli tutmak için mükemmel bir çözüm.Bu masaüstü dosya dolabı, belgeleri dosyalamanıza veya ofis malzemeleri, araçlar, el sanatları ve daha fazlasını düzenlemenize yardımcı olur!Son inşa . 1. Dosya dolabı, neme dayanıklı, toz geçirmez ve dayanıklı pp malzemeden yapılmıştır.Daha da önemlisi, bu yerden tasarruf sağlar ve karışıklıktan kurtulur. 2. Etiketin 5 katmanlı saklama bölmesi, farklı öğeleri sıralamanıza ve karışıklık endişesi duymadan hızlı projelere uyum sağlamanıza olanak tanır.Çalışma, yatak odası, banyo, mutfak ve ofiste kullanabilirsiniz. 3. Temizleyin ve silin.Lütfen üzerinde oturan şiddete veya şiddete düşmesini önleyin.Depolama Dosya Dolabı Malzeme : Kat : 5 katman Boyutu : 27 plastik Renk : Siyah, Mavi, gri Numara pp ürün özellikleri : Ürün İsmi : .1x36.Bu ürün sadece dosya dolapları satan Yer uygulaması 1x26cm Kapsam : çalışma, yatak odası, club, ofis ve diğer alanlarda Paketi : 1 X Masaüstü Yöneticisi not : -. - Ürün boyutları, gerçek boyuta bağlı olarak 1-2 cm'lik bir hata ile benzerdir - Lütfen renk, açı, farklı ekran vb.Nedeniyle ürüne dikkat edin.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde