.

.

juneTree Cam Mezun Damlalıklar Pipetler ile Kauçuk Kap için uçucu Yağ, Laboratuvar, Tıp, Besin, Boyama 10 ml Paketi 3

juneTree Cam Mezun Damlalıklar Pipetler ile Kauçuk Kap için uçucu Yağ, Laboratuvar, Tıp, Besin, Boyama 10 ml Paketi 3

Müşteri notu:

₺ 41.70
sayı
Depoda

Package İyi Paket içeriği : Min ile toplam 3 adet 10ml damlalık.Mezuniyet 0.2 ml, çeşitli taleplerini karşılamak için yeterli. Precise Hassas Kalibrasyon yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir, plastik pipetten daha iyi.Doğal kauçuk kapaklar, sıvıyı tutmak için daha iyi emişe sahiptir.Şartname : Malzemeler : Cam ve kauçuk Paket içeriği : kalın camdan yapılmış Kauçuk Kapaklı 3x Cam Pipet Damlalıkları : Özellik stabildir, diğer malzemelerle etkileşim üretmek zordur, ısıyı iyi idare eder, sıvının çoğu için kullanılabilir ve temizlendikten sonra tekrar kullanılabilir, plastikten daha iyidir.Hassas Kalibrasyon ve Dar Uç : Cam pipet üzerinde net ve hassas bir şekilde işaretlenmiş kalibrasyon ve ince uç, sıvıyı aktarırken damlamamasına izin verir, her ikisi de kesin miktarı takip ederken damlaları kontrol etmeye yardımcı olur.Kullanımı Kolay ve Temiz : Sadece damlalıkları yapıştırın, biraz sıvı emmek için lastik kapakları sıkıştırın, damlalarınızı yapmak için lastik kapakları serbest bırakın.Kırmızı lastik kapaklar çıkarılabilir ve suyu tüm pipet damlalığından kolayca geçirebilir.Kararlı, deterjanla yıkanabilir.Geniş Kullanım Alanları : Cam dereceli damlalıklar, çeşitli sıvı, kimyasallar, uçucu yağ, koku, ilaç, pigment vb.Aktarmak için uygulanabilir.deney yaparken, cilt bakımı yaparken, parfümü modüle ederken, el yapımı güzellik ürünleri yaparken, hasta hayvanlara ilaç beslerken, resim yaparken vb.

karakteristikleri

Materials:
Glass and rubber
Package includes:
3x Glass Pipette Droppers with Rubber Caps :
Made of thick glass:
Property is stable, hard to produce interaction with other materials, handle heat well, can be used for most of liquid, and reusable after cleaning up, better than plastic.
Precise Calibration & Narrow Tip:
 Calibration marked clearly and precisely on the glass pipette, and fine tip allows for no dripping when transferring liquid, both help to control drops when pursuing precise amount.
Easy to Use &Clean:
Just stick droppers in, pinch rubber caps to suck up some liquid, release rubber caps to make your drops. The red rubber caps can be removed and easily run water through the entire pipette dropper. Stable, can be washed with detergent.
Wide Usages:
The glass graduated droppers can be applied to transfer various liquid, chemicals, essential oil, fragrance, medicine, pigment etc. when doing experiment, doing skincare, modulating perfume, making handmade beauty products, feeding drugs to sick animals, painting etc

Mallar kategorisinde