.

.

ZSM Saklama kutusu 2 adet Plastik Saklama Mücevher Kutuları Ayarlanabilir Konteyner Fit için Boncuk Küpe Kutusu Ev Takı Dikdörtgen Organizatör Kutusu Kasa Çeşitli Eşyalar Depolama (Renk: 2 adet)

ZSM Saklama kutusu 2 adet Plastik Saklama Mücevher Kutuları Ayarlanabilir Konteyner Fit için Boncuk Küpe Kutusu Ev Takı Dikdörtgen Organizatör

Müşteri notu:

₺ 117.18
sayı
Depoda

Plan satın alma tarihinden itibaren başlar.Kazalardan, lekelerden, yırtılmalardan ve yırtılmalardan kaynaklanan ürün hasarları ilk günden itibaren karşılanır.Ürün arızaları ve arızaları üretici tarafından karşılandıktan sonra karşılanır. warranty.No onarım için ek maliyetler - parçalar, işçilik ve nakliye-hepsi dahildir.Kolay talep süreci-mobil uygulama, çevrimiçi veya telefon aracılığıyla 7/24 istediğiniz zaman talepte bulunun.İstediğiniz zaman iptal edin, ilk 30 gün içinde tam geri ödeme yapın.Hediyelerle devredilebilir.Dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım için.Boyutu : Yaklaşık. 15x15x12.8 cm/ 5. 9x5. 9x5. 04 inç (L*W*H).Bir sap ile taşınabilir taşıma için hafif.Esnek bölme için çıkarılabilir plastik plakalar.Boncukları, bulguları, mücevherleri, el sanatlarını, değerli taşları ve diğer küçük eşyaları saklamak ve düzenlemek için idealdir.Paket : 2 * saklama kutusubizim dükkana hoşgeldiniz, herhangi bir sorunuz varsa lütfen bana ulaşın.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde