.

.

LuGeKe Hemşire Tıp Tasarım 360 Derece Cep Telefonu Halka Tutucu, Tıbbi Karikatür Baskı Yuvarlak Rotasyon Parmak Yüzük Standı, Evrensel Telefon Kavrama Döngü Tüm Akıllı Telefonlar ve Tabletler ile Uyumlu(2 Paket)

LuGeKe Hemşire Tıp Tasarım 360 Derece Cep Telefonu Halka Tutucu, Tıbbi Karikatür Baskı Yuvarlak Rotasyon Parmak Yüzük Standı, Evrensel

Müşteri notu:

₺ 41.97
sayı
Depoda

【Evrensel Uyumluluk】 : Bu telefon tutucunun boyutu : 1.38 inç X 1.38 inç X 0.2 inç.i Pad, cep telefonu kılıfı, kindle vb.Gibi doku yüzeyi olmayan tüm cep telefonları ve tabletler için mükemmel şekilde uygundur. Design【 Benzersiz Tasarım 】 : Çizgi Roman Tıp desen telefon halka tutucu tasarımı, cep telefonunun moda anlayışını geliştirir ve cep telefonunu tatillerde ve yıldönümlerinde süslemek için daha zarif desenler sağlar.Ayrıca, desen uyumluluğunu korumak için mağazada aynı cep telefonu kılıfı ile kullanılabilir. ❤ Kaliteli ve Dayanıklı kuşkusuz yüksek bu Yıl. en kaliteli malzeme süper yapıştırıcı Kullanarak, telefon sahibinin sıkıca tablet arkasına takılabilir/önlemek için telefonu yanlışlıkla düşen veya kayıt 360°dönebilen ve 180°çevirme katlanabilir kayma, herhangi bir anda ve aynı zamanda okuma ve video izlemek için en iyi açıyı ayarlamak, daha iyi ekran tüm parçaları ulaşmak yapabilirsiniz. Phone【 Çok Fonksiyonlu Telefon Halkası】 : Bu çok fonksiyonlu cep telefonu tutucusu ellerinizi serbest bırakacaktır.Daha iyi fotoğraf çekmek, film izlemek, müzik dinlemek, makyaj yapmak ve hatta görüntülü görüşme yapmak için masanıza, mutfak tezgahınıza veya masanıza koyun.Kalabalık bir halka açık yerdeyseniz, akıllı telefonunuzun yanlışlıkla düşmesini önleyin.Ayrıca, odayı dekore etmek için basit bir fotoğraf standı olarak kullanılabilir. Satisfied 【%100 Memnun Müşteri Hizmetleri】 : : Mağazamıza hoşgeldiniz, güler yüzlü müşteri hizmetleri ekibi 24 saat içinde size cevap verecektir!Kaliteden memnun değilseniz, değiştireceğiz veya iade edeceğiz.Desteğiniz ve satın aldığınız için teşekkür ederiz!!!.Lu Ge Ke Lu Ge Ke 360 Derece Yuvarlak Rotasyon Cep Telefonu Parmak Yüzük Tutucu standmükemmel Baskı Teknolojisİen iyi teknolojiyi kullanın, böylece desen boşanmaz.Benzersiz tasarımgüçlü bir tasarım ekibimiz var, desen moda ve benzersiz olacak.Not : Telefon Parmak Yüzük Tutucu *2. Ürünlerle veya siparişinizle ilgili herhangi bir sorununuz varsa,lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin, sizin için elimizden geleni yapacağız.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde