.

.

ABS Vida Tutucu, 1/5 PC Vida Tutucu Kelepçe Sabitleme Set Vida Tutucu Holding Aracı için Ağaç İşleme, Bit Evrensel Sabitleme Kollu, El Vida Kelepçeleri (5 PC)

ABS Vida Tutucu, 1/5 PC Vida Tutucu Kelepçe Sabitleme Set Vida Tutucu Holding Aracı için Ağaç İşleme, Bit Evrensel Sabitleme Kollu, El

Müşteri notu:

₺ 29.97
sayı
Depoda

【Vida Sabitleme Seti】 Vida tutucu kelepçe vida sabitleme seti.Acemilerin vidalama sırasında sapma ve çarpıklık problemini çözmelerine yardımcı olun, aynı zamanda iş verimliliğini artırmak için elle sabitlenmesi zor olan bazı kısa vidaları kelepçeleyebilir. 【İçme ve Hafif】 Hafif ve küçük boyutlu, kolay pocketable.It sap çapı 6-8 mm olan keski için uygundur. 【Yüksek Kaliteli ABS Malzeme】Yüksek kaliteli ABS plastikten yapılmış, dayanıklı ve kırılması kolay değildir.Boyutu : yaklaşık.18x40 cm / 0. 71x1. 57in. 【Kullanımı Kolay】Kullanımı çok kolay, vidayı vida tutucuya takın ve vidaları sabitlemek için tornavida kullanın. 【Products include】 1/2/3/4/5 Adet ABS Vida Tutucu Kelepçe sizin için chiose, (100% memnun değilseniz bize ulaşın bizim ürün, dostu ve kolay ulaşılabilecek müşteri hizmetleri desteği her zaman bizim tarafımızdan sağlanmaktadır.).

karakteristikleri

Mallar kategorisinde