.

.

PARANNİC köpek Makası, Profesyonel 2-Speed Köpek Bakım Clippers Kiti ile led ışık, Yeni 2020 yılında, USB Şarj Edilebilir Düşük Gürültü Akülü Elektrikli evcil hayvan makası (Beyaz)

PARANNİC köpek Makası, Profesyonel 2-Speed Köpek Bakım Clippers Kiti ile led ışık, Yeni 2020 yılında, USB Şarj Edilebilir Düşük Gürültü

Müşteri notu:

₺ 47.97
sayı
Depoda

LED【LED ışıklı köpek makası】 USB şarj edilebilir akülü evcil hayvan makası 2020'de yeni yükseltildi. Eklenen LED ışıkları, evcil hayvanın cildini kesmekten kaçınmak için köpeğin boynundaki boşlukları açıkça görmektir. Design【Sessiz ve Düşük Titreşimli Tasarım】 Köpek kesme makinesinin gürültüsü çalışırken yaklaşık 50 db'dir, evcil hayvanınızın tımar işlemi boyunca herhangi bir rahatsızlığa neden olmadan rahat olmasını sağlayın.2 Tıraş hızı seçebilirsiniz, sadece düğmeye basın, rahat tımar deneyimi. ♦ 【R-şekilli Seramik Bıçak】 Seramik bıçak kullanımda ısınmaz ve ısınmaz rust.It metal bıçaktan çok daha güvenlidir.R-şekilli kesici cildinize zarar vermez pet.It sevgili evcil hayvanlarınızın mükemmel bir saç kesimine sahip olmasını sağlayacaktır. 【Küçük ve Şık】 Yükseltme paslanmaz çelik sabit bıçak mükemmel kesme performansı sağlayabilir.Pençeler, kulaklar ve gözler gibi küçük alanları kırpmak için harika çalışır. products【Garanti】 Ürünlerimiz güvenlik ve standardizasyon sağlar.Her ürünün talimatları ve satış sonrası garantisi vardır.İyi bir satış sonrası servisimiz var, herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.Daha iyi kullanım deneyimi için tasarlanmıştır.Gözler, Kulaklar, Yüz, Pençeler ve Köpeklerin ve kedilerin Kıçları gibi küçük alanları kesmek için idealdir.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde