.

.

Yuvarlak Kayış Kasnağı, Sağlam Düzgün Hareket Mekanik Kasnaklar Kelepçe Sabit Tahrik Tekerleği için Gelişmiş Üretim Teknolojisi(Pitch daire çapı PD 96mm)

Yuvarlak Kayış Kasnağı, Sağlam Düzgün Hareket Mekanik Kasnaklar Kelepçe Sabit Tahrik Tekerleği için Gelişmiş Üretim Teknolojisi(Pitch

Müşteri notu:

₺ 40.17
sayı
Depoda

【Pürüzsüz Hareket】Pürüzsüz harekete, düşük gürültüye sahiptir, şok ve titreşimi hafifletebilir ve makineleri ve motorları koruyabilir. 【Çeşitli Seçenekler】 Ön ve arka, çeşitli seçeneklerle farklıdır ve kayma veya gevşeklik gibi sorunları önleyebilir. 【Alüminyum Alaşımlı Malzeme】 Yüksek kaliteli alüminyum alaşımlı malzemeden yapılmış, bu yuvarlak kayış kasnağı sağlam, dayanıklı, kolay hasar görmez ve uzun ömürlüdür. 【Gelişmiş Üretim Teknolojisi】 Gelişmiş üretim teknolojisini kullanarak, bu yuvarlak kayış kasnağı yuvarlak kayış şanzımanına uygulanabilir ve iyi esnekliğe sahiptir. 【Mükemmel Performans】 Bu tip yuvarlak kayış kasnağı, bazı düşük hızlı ve düşük güç iletim uygulamalarında özellikle yararlıdır ve mükemmel performansa sahiptir.Özellik : 1. Gelişmiş üretim teknolojisini kullanan bu yuvarlak kayış kasnağı, yuvarlak kayış şanzımanına uygulanabilir ve iyi esnekliğe sahiptir.2. Düzgün hareket, düşük gürültü, şok ve titreşimi hafifletebilir ve makine ve motorları koruyabilir.3. Bu tip yuvarlak kayış kasnağı, bazı düşük hızlı ve düşük güç iletim uygulamalarında özellikle kullanışlıdır ve mükemmel performansa sahiptir.4. Yüksek kaliteli alüminyum alaşımlı malzemeden yapılmış, bu yuvarlak kayış kasnağı sağlam, dayanıklı, kolay hasar görmez ve uzun ömürlüdür.5. Ön ve arka, çeşitli seçeneklerle farklıdır ve kayma veya gevşeklik gibi sorunları önleyebilir.Nasıl Kullanılır : Yuvarlak kayış iletimi, bazı düşük hızlı ve düşük güçlü iletim uygulamalarında özellikle yararlıdır.Bu yuvarlak kasnağın merkez deliği 14 mm'dir ve 2 farklı seçenek vardır.Bu yuvarlak kasnaklar, robot parçalarının ızgara desen deliği konumlarının özelliklerine sahiptir.Örneğin : 8 mm'lik bir ızgara mesafesine ve 4 mm'lik bir çapa sahip çoklu delikler.Ortada, bir yatağı tutabilen 14 mm çapında bir delik vardır.Yatak deliğinin yakınında, yatak deliğine göre 45 derecelik bir çapa sahip 4 delik vardır. 4mm eliptik delik, dişlinin bir uç yüzü 60 çapında dairesel bir yuvaya sahiptir.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde