.

.

AMONİDA Kedi Yaka, Daralan Güvenli Yumuşak Kurtarma Yaka Anti Bite Su Geçirmez Yara İyileşmesi için Koruma için Kedi için Köpek(M)

AMONİDA Kedi Yaka, Daralan Güvenli Yumuşak Kurtarma Yaka Anti Bite Su Geçirmez Yara İyileşmesi için Koruma için Kedi için Köpek(M)

Müşteri notu:

₺ 214.20
sayı
Depoda

Geri çekilebilir tasarım, ayarlanabilir boyun çevresi tasarımı Boyun çevresi, çeşitli çeşitlerin ihtiyaçlarını karşılamak için evcil hayvanın boynuna göre ayarlanabilir.Mükemmel bir uyum sağlamak için ayarlayabilirsiniz.Bu sizin ve evcil hayvanınız için güvenlidir, çünkü mobilyaları çizmez veya çizmez ve ısırmayı önlemek için evcil hayvanınızın boynunun arkasına koyar.Benzersiz şekli ve sevimli şekli, küçük bir saç topuyla sevimli bir palyaço şekline dönüştürülür ve bu kurtarma konisini sevimli evcil hayvanınız için göz alıcı bir aksesuar haline getirir.Bu küçük başlık fotoğraf çekmek, parti günleri veya Cadılar Bayramı veya Noel için çok uygundur parties.It komik kedi fotoğraflarını yeni bir seviyeye taşıyabilir ve günlük olarak da kullanılabilir.Su geçirmez kumaş, su geçirmez kumaş kullanarak, hafif ve yumuşak, giymek rahat, pressure.It yeme, içme ve suyu etkilemez, toz geçirmez, küf içermez ve su damlacıklarının çıkarılması kolaydır.Özellik : 1. Su geçirmez kumaş, su geçirmez kumaş kullanarak, hafif ve yumuşak, giymek rahat, pressure.It yeme, içme ve suyu etkilemez, toz geçirmez, küf içermez ve su damlacıklarının çıkarılması kolaydır.2. Geri çekilebilir tasarım, ayarlanabilir boyun çevresi tasarımı Boyun çevresi, çeşitli çeşitlerin ihtiyaçlarını karşılamak için evcil hayvanın boynuna göre ayarlanabilir.3. Benzersiz şekli ve sevimli şekli, küçük bir saç topuyla sevimli bir palyaço şekline dönüştürülür ve bu kurtarma konisini sevimli evcil hayvanınız için göz alıcı bir aksesuar haline getirir.4. Bu küçük başlık fotoğraf çekmek, parti günleri veya Cadılar Bayramı veya Noel için çok uygundur parties.It komik kedi fotoğraflarını yeni bir seviyeye taşıyabilir ve günlük olarak da kullanılabilir.5. Mükemmel bir uyum sağlamak için ayarlayabilirsiniz.Bu sizin ve evcil hayvanınız için güvenlidir, çünkü mobilyaları çizmez veya çizmez ve ısırmayı önlemek için evcil hayvanınızın boynunun arkasına koyar.Şartname : Öğe Türü : Kedi Kurtarma Yaka : PP Pamuk Paket listesi : 1 x Kedi Kurtarma yaka Not : Boyut kılavuzu : Lütfen satın almadan önce evcil hayvanınızın baş çevresini ölçün ve boyut bilgi tablosuna bakın.Evcil hayvanınızın iki beden arasında olduğunu düşünüyorsanız, lütfen daha büyük olanı seçin.Manuel ölçüm için lütfen 2-3 cm / 0.8‑1.2 in hataya izin verin.

karakteristikleri

Item Type:
Cat Recovery Collar
Matrial:
PP Cotton
Package List:
1 x Cat Recovery Collar :
Size guide:
Please measure your pet's head circumference before buying, and refer to the size information chart. If you think your pet is between two sizes, please choose the larger one.Please allow 2‑3cm/0.8‑1.2in error for manual measurement.

Mallar kategorisinde