.

.

ZZL Ev Dumbell Poligonal Kauçuk Halter, Anti-Haddeleme, Ev Fitness için Uygun, Gücü Eğitim, Spor Salonları, Çoklu, Çiftler Halinde Satılan, Siyah Sağlık (Renk: 15kg2)

ZZL Ev Dumbell Poligonal Kauçuk Halter, Anti-Haddeleme, Ev Fitness için Uygun, Gücü Eğitim, Spor Salonları, Çoklu, Çiftler Halinde Satılan,

Müşteri notu:

₺ 181.50
sayı
Depoda

Dambıller, çeşitli egzersiz amaçları için ev spor salonunda yaygın olarak kullanılır, tam vücut antremanı veya belirli kas grupları için harika bir araçtır. # Poligonal tasarım : Yuvarlanma önleyici tasarımla, dambılleriniz yuvarlanmaz, güvenli ve sabittir ve istiflenmesi kolaydır, bu nedenle çok az yer kaplarlar. # İç dökme demir malzeme, yüksek sıcaklık işleminden sonra, katı tek parça dökme, daha dayanıklı, basınca ve düşmeye karşı dayanıklı, yüksek yoğunluklu, aynı ağırlık koşullarında küçük boyutlu.Yüzey, insan vücuduna zarar vermeyecek, güvenli ve çevre dostu, daha rahat ve rahat bir şekilde eğitmenizi sağlayan yüksek kaliteli ve çevre dostu kauçuk malzemeden yapılmıştır. # Kaymaz sap : tırtıllı yay şeklindeki kaymaz sap, yüksek kaliteli malzemelerle dövülmüş, yüzeyde kabartmalı, kaymaz, aşınmaya dayanıklı, dayanıklı ve tutması rahat, bu da spor yapmanıza izin verecektir. # Bu dambıl vardır : 2.5 kg * 2, 5kg*2, 7.5 kg*2, 10kg*2, 12.5 kg*2, 15kg * 2, birden fazla boyut mevcuttur, ihtiyaçlarınıza göre vücudunuza en uygun dambıl seçebilirsiniz ağırlık.Ev jimnastik salonu, ofis veya spor salonu egzersiz için harika.Ürün adı : dambılrenk : siyahürün malzemesi : PU malzeme + dökme demirürün özellikleri : 2.5 kg*2, 5 kg*2, 7.5 kg*2, 10 kg*2, 12.5 kg*2, 15 kg*2uygulanabilir kalabalık : unisex yetişkin1. Lütfen satın almadan önce boyutunu ve rengini kontrol edin.2. Farklı monitörler nedeniyle hafif renk farkı olabileceğini lütfen unutmayın, lütfen anlayın.3. Çünkü bu bir manuel ölçüm, 1-2 cm mesafe tutmak lütfen, teşekkür ederim. other Diğer stilleri gerekiyorsa, lütfen bana ulaşın. store Mağazamızda birçok stil ve renk var, kontrol etmek için mağazama gidebilirsiniz.♦ İhtiyaçlarınızı yüksek kaliteli ürünlerle karşılayabileceğimize inanıyoruz.Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen Direnç eğitimi için halter,kollar, sırt, göğüs, çekirdek ve bacaklar için harika.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde