.

.

HVOMO Büyük Kalem kalem kutusu Büyük Kapasiteli kalem çantası kılıfı Tutucular tuvalet çanta Taşınabilir kırtasiye organizatör Asılı Çanta için Okul Ev Ofis Seyahat Oxford Bez kuru-ıslak Ayırma(donanma)

HVOMO Büyük Kalem kalem kutusu Büyük Kapasiteli kalem çantası kılıfı Tutucular tuvalet çanta Taşınabilir kırtasiye organizatör Asılı

Müşteri notu:

₺ 44.97
sayı
Depoda

【BÜYÜK KALEM ORGANİZATÖRÜ】 4 ayrı bölme, öğeleri iyi organize edilmiş ve yerinde tutar, tam olarak ihtiyacınız olanı kapmak kolaydır.yüksek kaliteli Kalem Kutusu,kitap, makas, yapışkan notlar, kauçuk, bant bile kolayca saklanabilen 150'ye kadar kalem veya kalem saklama ve düzenleme yeteneğine sahiptir.Eşsiz şekli nedeniyle cetvelleri ve hesap makinesini , zımbaları tutabilir ve Tombow çift fırça kalemlerini içerir. 【ÇOK AMAÇLI】Prismacolor, Crayola,suluboya kalemleri, İşaretleyiciler,Faber-Castell Polikromları veya Kozmetik fırça gibi çeşitli araçları saklamak için kullanılabilir ve sıradan kalemlere de uygulanabilir school.it sadece kırtasiye malzemelerini değil, kişisel eşyalarınızı da saklamak için mükemmeldir. 【HANTAL tasarım DEĞİL】 Sadece 8.8 ons ağırlığında, büyük kapasiteli ancak kompakt tasarımlı orta boydur.Düz bir şekilde paketleyin tasarım, bavulunuzda çok fazla yer kaplamamasını sağlar. 【DETAY ODAKLI】 Suya dayanıklı ve dayanıklı kumaş, vitesinizi dökülmelerden korur, İstediğiniz yere asarken eşyalarınızı saklamak için uygun bir asma kancası tasarımı vardır, güçlü fermuarlar ağır kullanıma dayanacaktır. 【ÖNCE HİZMET】 On yıllık hizmet, on yıllık dürüstlük, sadece size daha iyi ürünler göstermek için.Dikkat : Ünite tek Kalem Kutusu olarak satılmaktadır.Kalemler ve kalemler (resimde) dahil değildir.Boyut : 9.84 x1. 58 x7. 28inmalzeme : Tuval Kullanımı : Okullar ve Ofisler ve San Atpaket Listesi : 1 x Kalem kutusuözelliği : ★Özgün Tasarım.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde