.

.

2DS XL Kılıfı, Yeni Nintendo 2DS XL için IVSO Taşıma Çantası-Yeni 2DS XL Konsolu/Aksesuarları için Üstün Kaliteli Koruyucu Seyahat Çantası Kılıfı-En iyi Oyun Seyahat Çantası(Siyah)

2DS XL Kılıfı, Yeni Nintendo 2DS XL için IVSO Taşıma Çantası-Yeni 2DS XL Konsolu/Aksesuarları için Üstün Kaliteli Koruyucu Seyahat Çantası

Müşteri notu:

₺ 245.70
sayı
Depoda

1. Özel tasarım : Değerli Yeni Nintendo 2 DS LL/xl'nize özel bir kılıf sunan özel tasarım.Yeni Nintendo 2 DS LL/XL. 2 için mükemmel uyum. Bilimsel Tasarım : Yüksek Kaliteli, Şık ve Dayanıklı, Darbeye Dayanıklı, Tamamen işlevsel tasarımlar.Klasik Fermuar kolayca açılıp kapanabilir.Elle taşıması kolay ve Yeni Nintendo 2 DS LL/xl'nizi seyahat ederken veya kullanılmadığında güvenli bir şekilde saklayın. 3. Çoklu Depolama : Bu çanta cihazınızı korurken, yumuşak iç malzeme cihazınızı çizilmelere karşı korur ve kablolar, fişler ve diğer küçük ama gerekli aksesuarlar için bir tuck ağına sahiptir. 4. Su geçirmez Dış : Su geçirmez malzemeden ve toz geçirmez kılıftan yapılmıştır.Yeni Nintendo 2 DS LL/XL. 5'iniz için daha iyi koruma sağlayın. Garanti : %100 Memnuniyet Garantisi : 30 gün İade tamamen memnun değilseniz hızlı bir şekilde tam geri ödeme veya ücretsiz değiştirme alın; Ücretsiz ömür boyu teknik destek ve 12 aylık üretici garantisi.Uyumluluk : Değerli Yeni Nintendo 2 DS LL/xl'niz için özel olarak tasarlanmış bu IVSO YENİ NİNTENDO 2 DS LL/XL kılıfı, işlevsellik ve stilin bir kombinasyonuna sahiptir.Ürün Açıklaması : Ultra sert Koruyucu Kılıf : Bu kılıf darbelere veya çizilmelere dayanabilir, darbeye dayanıklı, Şık ve Dayanıklıdır.Klasik fermuar açma ve kapama için uygundur.Taşımak için uygun : Kasa, üzerinde kolay ve rahat taşınabilirlik sağlayan çok rahat bir tutamağa sahiptir. go.It yeni Nintendo 2 DS LL/xl'nize neredeyse hiç ağırlık katmaz.Yeni Nintendo 2 DS LL/xl'nizi her yerde ve her zaman yanınızda taşımanız kesinlikle uygundur.Aksesuarları düzenli tutun : Bu arada, Yeni Nintendo 2 DS LL/xl'niz IVSO Premium Hafif Taşıma Çantası ile iyi korunurken, kablolar, fiş ve diğer küçük ama gerekli aksesuarlar için ayrı bir iç cebe sahiptir.Paket Dahil : 1* Yeni Nintendo LL/XL Hakkımızda Seyahat çantası Çanta Taşımak : bir cep telefonu ve tablet aksesuarları ayarlayın Araştırma ve Geliştirme, Tasarım, Üretim ve Satış Olmak, imalatı ve bu şekilde tabletler ve birçok brands.by cep telefonları için davalar satmak, her zaman size makul bir fiyat ile en kaliteli ürün sunabilir 2 DS.Size kolaylık sağlamak için, istediğiniz ürüne en hızlı yolu seçmek ve mağazada sunduğumuz diğer durumları net bir şekilde görmek için lütfen "IVSO + tabletiniz/cep telefonunuz” u arayın.Lütfen dikkat : x Bu sadece Yeni Nintendo 2 DS LL/XL için IVSO kılıfıdır; Yeni Nintendo 2 DS LL/XL satışa dahil değildir.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde