.

.

Crapopo Eğlenceli Kozmetik Çantası Hediye Kadınlar için, Ben Diyemedim Ben Sensiz Yapmak Makyaj çantası Organizatör Hediye Kadınlar için Kız Kardeşler Gençler Hediyeler doğum Günü Hediyesi, Hatıra Hediye, Emeklilik Hediye

Crapopo Eğlenceli Kozmetik Çantası Hediye Kadınlar için, Ben Diyemedim Ben Sensiz Yapmak Makyaj çantası Organizatör Hediye Kadınlar için

Müşteri notu:

₺ 17.97
sayı
Depoda

Boyutu : 7x10 inç。.Malzeme : Yüksek kaliteli pamuklu tuval.Mekeup Çantası : Çift taraflı baskı su geçirmez kaplama, yüksek kaliteli kişiselleştirilmiş görüntüler, günlük kullanımda her zaman parlak renkleri korur.Kaliteli şık gümüş çekme özelliğine sahip siyah bir fermuara sahiptir.Kadınlar için Eğlenceli Hediyeler-Makyaj çantasına basılmış komik kelimeler ve bireysellik resimleri, kadınlar için en iyi seçim firls gençler kız kardeşler arkadaşlar doğum günü hediyesi, yıldönümü hediyesi, festival hediyesi. 100 Satış Sonrası Servis-Herhangi bir sorunuz varsa Pls bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, servis ekibi 24 saat içinde size cevap verecektir.ŞARTNAME : Ürün Adı : Kadın Arkadaşlar için Eğlenceli Doğum Günü Hediyeleri,makyaj çantası Organizatör Kozmetik Çantası Kadın Kız Kardeşler Gençler için Hediyeler doğum günü hediyesi,yıldönümü hediyesi.Malzeme : 100% pamuk kanvas Boyutu : 9.9x7. 9 inç/20 * 25 cm Renk : gösterilen resimler Gibi Paket Şunlardır 1 Seyahat Makyaj Çantası ÖZELLİKLERİ : ►Yumuşak kozmetik çantası ile zarif desen, sevimli ve ilginç görünüm. ►Hafif ve taşınabilir, tekrar kullanılabilir ve dayanıklıdır. Seyahat, tatil, iş gezisi, spor, kamp, ev ofis banyo Örgütü ve diğer açık hava etkinlikleri ►Bayanlar kozmetik çantası için ►taşınabilir kozmetik çantası en iyi arkadaş, kız kardeşleri, kızları, eşleri, iş arkadaşları, aile üyeleri için çok ilginç bir hediye, doğum günü hediyesi, Sevgililer Günü hediyesi, yıldönümü hediyesi, emeklilik hediyesi, tatil hediye.KADINLAR İÇİN EĞLENCELİ HEDİYELER : Sadece basit bir fermuarlı çanta, fonksiyonel makyaj çantası, kozmetik çantası veya seyahat organizatör çantası değil, aynı zamanda kadın kızlar kız arkadaşlar için güzel bir sevimli eğlenceli hediye.Onlar için bu favori hediyeyi seç,kesinlikle sevecekler.

karakteristikleri

Product Name:
Fun Birthday Gifts for Women Friends,Makeup Bag Organizer Cosmetic Bag for Women Girls Sisters Teens Gifts Birthday Present,Anniversary Gift.
Material:
100% cotton canvas
Size:
9.9 x 7.9 inches/20 * 25cm
Color:
As the pictures shown
Package Include 1 Travel Makeup Bag :
FEATURES:
►Soft cosmetic bag with exquisite pattern, cute and interesting appearance. :
►Lightweight and portable, reusable and durable. :
►Portable cosmetic bag for travel, vacation, business trip, gym, camping, home office bathroom organization and other outdoor activities :
►Ladies' cosmetic bag is a very interesting gift, birthday gift, Valentine's Day gift, anniversary gift, retirement gift, holiday gift for best friends, sisters, daughters, wives, colleagues, family members. :
FUN GIFTS FOR WOMEN:
It’s not only a simple zipper bag, functional makeup bag, cosmetic bag or travel organizer bag, but also a lovely cute fun gift for women girls sisters friends.Choose this favorite gift for them,they’ll definitely love it. :

Mallar kategorisinde