.

.

TCM Silikon Kulaklıklar 7 Çift (14 adet) Silikon Kulak Pedleri Kulak İçi Kulaklıklar için Yedek Tomurcuklar. Gürültüyü Azaltır ve Sesi İyileştirir Dahili Boyut {4-7mm} (L, Gri / Kırmızı)

TCM Silikon Kulaklıklar 7 Çift (14 adet) Silikon Kulak Pedleri Kulak İçi Kulaklıklar için Yedek Tomurcuklar. Gürültüyü Azaltır ve Sesi

Müşteri notu:

₺ 20.97
sayı
Depoda

SESİ GELİŞTİRİN ● Kulak şeklinize en uygun olanı seçin : üç farklı boyutta mevcuttur.Bedeninizi seçtikten sonra, kulak tıkacı malzemesi ve tasarımı gerisini halledecektir.Silikon malzeme ile birlikte benzersiz kulak tıkacı şekli dış gürültüyü azaltır, böylece en sevdiğiniz müziğin daha düşük (daha güvenli) bir ses seviyesinde daha iyi kalitede keyfini çıkarabilir ve tüm şaşırtıcı ses ayrıntılarını duyabilirsiniz. ● SESİ GELİŞTİRİR.● Maksimum konfor için tasarlanmış yumuşak ve hafif malzeme . Kulak için son derece yumuşak ve hafif bir his.Giyildiğini pek fark etmeyeceksiniz, ancak aynı zamanda Kulak Ucunun iyi bir tutuşu vardır, bu da kulaklıklarınızın birkaç saat sonra sabit kalmasını sağlar. ● GİYEN KONFOR.● Kulak tıkacının şekli ve silikon malzemesi, kulaklıklarınızın sağlam bir şekilde oturması için gerekli desteği sağlar, böylece en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.Koşarken (egzersiz yaparken) ya da sadece dinlenirken kavrama değişmez. sofa.At aynı zamanda, TCM silikon kulaklıklar yumuşak ve hafiftir, bu yüzden neredeyse hiç fark etmezsiniz. ● Kulak Şekline uyar.DAYANIKLILIK UZUN ÖMÜR ● Bir çift TCM SİLİKON tomurcuklu dayanıklı malzeme sayesinde kesintisiz olarak birkaç aya kadar müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.Toksik olmayan, pürüzsüz, kir tutmayan malzemenin su ile temizlenmesi kolaydır. ● DAYANIKLILIK UZUN ÖMÜRLÜ.KALİTELİ ÜRÜN VE HİZMET ● Ürünümüz, müzik dinleme sürecinizi geliştirmek için en iyi özelliklerle donatılmıştır.Her kullanıcı deneyiminin aynı olmadığını anlamamıza rağmen.Kulaklarınız mutlu değilse, paranızı iade edeceğiz. ● KALİTE VE HİZMET.TCM Silikon kulaklıklar {L} PAKET : 7 çift (14 adet) kulak içi kulaklıklar için ışıltılı Yüksek Kaliteli yedek pedler.Boyutu : (Büyük : 14mm dış) Renk : Gri / Kırmızı.4-7mm çaplı iç kulaklıklara uyar.TCM Silikon kulaklıklar : ● GELİŞTİRİLMİŞ SES ● GİYME KONFORU ● DAYANIKLILIK UZUN ÖMÜRLÜ Kulak Ucu ● SİPARİŞ SONRASI SERVİS ● Bu yüksek kaliteli ürün yalnızca KASA PAZARI tarafından sunulur ve dağıtılır.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde