.

.

BEJOY Seyahat Depolama Taşıma Çantası için Oculus Quest 2, Oculus Quest All-in-one VR oyun kulaklığı ve Kontrolörleri Aksesuarları Seyahat Koruyucu Çanta, omuz Askısı saklama çantası (Siyah)

BEJOY Seyahat Depolama Taşıma Çantası için Oculus Quest 2, Oculus Quest All-in-one VR oyun kulaklığı ve Kontrolörleri Aksesuarları Seyahat

Müşteri notu:

₺ 119.97
sayı
Depoda

【Şekilli Tasarım】 Oculus Quest 2 için bir seyahat çantası içeriğinin güvenliğini sağlamak için tasarlanan bu kılıf, Oculus Quest VR sistemi ve aksesuarları için mükemmel bir korumadır. 【Premıum Materıal】Sağlam ve dayanıklı, bu seyahat saklama kutusu yüksek dereceli EVA oluşur, naylon, ve sağlam bir double-zipper.It su geçirmez, darbeye dayanıklı ve Oculus'unuzu zarardan koruyacaktır. 【Mükemmel Uyum Yuvaları】 Bu seyahat çantasındaki her yuva, Oculus Quest 2 VR kulaklığa ve çeşitli aksesuarlara uyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. 【Taşımanın İki Yolu】 Bu sert kabuklu VR saklama kutusu, taşıma için bir omuz askısı ile donatılmıştır.Oculus Quest 2 kulaklığınızı ve aksesuarlarınızı kolaylıkla taşıyın. Aşağıda Kutunun İçinde ne var?】 1 x Oculus Quest 2 Taşıma Çantası, 1 x Omuz Askısı .Dış Boyutlar : 11. 4x5.11x7. 48 inç.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde