.

.

Mia del Mar 'Novelera' Göz Farı Paleti + Çift Uçlu Fırça -12 Seksi Ton: Pırıltılı ve Mat Tonlar. Vegan Ve Temiz Cilt Bakımı.

Mia del Mar 'Novelera' Göz Farı Paleti + Çift Uçlu Fırça -12 Seksi Ton: Pırıltılı ve Mat Tonlar. Vegan Ve Temiz Cilt Bakımı.

Müşteri notu:

₺ 135.00
sayı
Depoda

12 SEKSİ, BOĞUCU TONLAR : Pırıltılı altından seksi bordo şarabına giden 12 boğucu tonlu göz farı paleti, her görünüme anında drama katacak.ÇİFT UÇLU FIRÇA : bir ucunda, göz kapaklarınızdaki rengi düzeltmek için bir ALL-OVER göz farı fırçası; diğer ucunda, renkleri yumuşak bir şekilde karıştırmak ve dumanlı bir görünüm elde etmenize yardımcı olmak için bir KARIŞTIRMA fırçası.UZUN ÖMÜRLÜ FORMÜL : Bu göz farı uzun ömürlü ve yoğun pigmentli renkleri, tüm gün ve gece muhteşem görünmenizi sağlar!.JOJOBA tohumu yağı : yoğun renkler ve kadifemsi bir yüzey için nemlendirici Jojoba Tohumu Yağı ile paketlenmiştir.MİA DEL MAR, bilim ve geleneğin bir karışımıdır.Güzellik rejimimiz, bilim tarafından mükemmelleştirilen nesilden nesile aktarılan doğal içeriklere ve sırlara dayanmaktadır.Bu ürün Paraben İçermez, Sülfat İçermez, Ftalat İçermez, Zulüm İçermez, Vegandır ve ABD'de üretilmiştir.Buharlı bir roman gibi, bu boğucu, yüksek pigmentli göz farı paleti de todo dramadır. 12 kadifemsi pürüzsüz tonlar sizi niña buena'dan la más fierce'e tek bir vuruşla götürür.Burada kırışıklık yok, sadece uzun süre yanan bakışlar var!Birinci sınıf dramaya olan sevginizi kucaklayın ve Romanınızın bu sıcak ve seksi tonlarla ortaya çıkmasına izin verin.Mia del Mar'ın yolculuğu, Latin güzellik kültürüne ve geleneğine dokunarak, tariflerimizi modernleştirerek yeni sorunlara daha iyi çözümler bulabileceğimiz inancıyla başladı.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde