.

.

Dr. Seuss, 4 adet Parlak Gülümseme Ağız Hijyeni Paketinden ilham Aldı! Diş Fırçasını, Diş Macununu, Fırçalama Zamanlayıcısını ve Gargara Kabını Aydınlatın! Artı Diş Hediye Çantası ve Fırçalamayı Unutma Görsel Yardım!

Dr. Seuss, 4 adet Parlak Gülümseme Ağız Hijyeni Paketinden ilham Aldı! Diş Fırçasını, Diş Macununu, Fırçalama Zamanlayıcısını ve Gargara

Müşteri notu:

₺ 23.37
sayı
Depoda

Çocuklarınızın yapması gereken bir şeyi Dr. Seuss & Friends'ten ilham alarak yapmak istedikleri bir şeye dönüştürün..Çünkü fırçalamak eğlenceli olduğunda, yapılır!. (1) Firefly Gençlik yanıp sönen ışıklar Vantuz diş fırçası (Çeşitli Renkler) (1) Çocuklar Crest Kavite Koruma Işıltı eğlenceli diş Macunu, 2.7 oz. (1) Dr. Seuss 16oz Plastik Gargara Durulama Kabı, Diş Fırçası Tutucusu Olarak İki Katına Çıkar!. (1) Diş Hekimi Tavsiye 2 Dakika Fırçalama Zamanlayıcı.Lisanslı Karakter Çıkartmaları ile L & E Ürünleri tarafından üretilmiştir!.Artı Bonus-L & E," Fırçalamayı Unutma " Görsel Yardımı ile Diş Hediye Çantasına Gitmek İçin Gülümsüyor-Banyolarına veya yataklarının yanına asın, böylece çiğneyicilerini ışıltılı bir şekilde taze tutmayı hatırlarlar.Çocuğunuzun süt dişlerinden birini kurtarmak için bu diş takılarını da kullanabilirsiniz!.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde