.

.

Parmak Masajı El Masajı El El Çelik Topu Çalıştırmak Kan Dolaşımı Aracı Stres Giderici Plastik Bakım Relax Çift Kauçuk Rulo Masaj (2 ADET)

Parmak Masajı El Masajı El El Çelik Topu Çalıştırmak Kan Dolaşımı Aracı Stres Giderici Plastik Bakım Relax Çift Kauçuk Rulo Masaj (2

Müşteri notu:

₺ 20.94
sayı
Depoda

1. Artritin etkilerini yatıştırmak, sertliği azaltmak, dolaşımı arttırmak ve parmaklarda eklem ağrısını ve migren baş ağrısını hafifletmek için parmak masajı tarafını kullanın.Aleti artrit için el masajı olarak da kullanabilir, sertliği azaltabilir ve ağrıyı hafifletebilirsiniz. 2.Diğer tarafta, eldeki belirli bir ağrı bölgesine masaj yapan tek bir silindir bulunur .Yüz, el,bacaklar, omuzlar, boyun, alt sırt veya kas gerginliği yaşayan vücudun herhangi bir kısmı için yuvarlanan bir masaj sağlayan tam 360 derece dönebilen çelik masaj topları. 3.Dolaşımı teşvik edin ve anahtar basınç noktalarını uyarın, Migren Baş Ağrısını Hafifletmek, Kan Dolaşımını, Stresi Azaltmak için El Dolaşımı Parmak Masajı yapın.Parmak masajı aleti, masaj yaptırmanın ve ellerinizdeki ağrıyı hafifletmenin en uygun maliyetli yoludur. 4 Ağrınızdan kurtulmanın el masajı ve parmak masajımızdan daha kolay bir yolu yoktur.Sadece hangi tarafı kullanmak istediğinizi seçin ve birkaç dakika ya da ağrı kesici hissi olana kadar yuvarlayın!. 5.Müzisyenler, bilgisayar kullanıcıları, oyuncular, dağcılar, tenisçiler, jimnastikçiler, sanatçılar, sporcular ve diğer genel kullanım için bir zorunluluktur.Taşınabilir ve çantanızda, arabanızda, ofisinizde veya seyahatinizde saklamak için harika.ÇÜNKÜ DAHA İYİSİNİ HAK EDİYORSUN!Kendinize ve sevdiklerinize düşünceli bir hediye yapın.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde