.

.

PHYSKA Vücut Dalga HD Dantel ön peruk İnsan Saç Ön Koparıp ıle Bebek Saç Tutkalsız Işlenmemiş Brezilyalı Bakire Saç 9A Sınıf 150 % Yoğunluk İnsan Saç Peruk Siyah Kadınlar ıçin(20 inç)

PHYSKA Vücut Dalga HD Dantel ön peruk İnsan Saç Ön Koparıp ıle Bebek Saç Tutkalsız Işlenmemiş Brezilyalı Bakire Saç 9A Sınıf 150

Müşteri notu:

₺ 299.94
sayı
Depoda

Malzeme : 100% işlenmemiş Brezilyalı virgin insan saç vücut dalga tutkalsız peruk, 9 A sınıf 150 % yoğunluk, kalın ve tam, ipeksi ve pürüzsüz.Kalite : yüksek kaliteli HD dantel ön vücut dalga insan saç peruk, hiçbir dökülme, hiçbir koku, hiçbir arapsaçı, nefes ve rahat, dayanıklı ve yeniden kullanılabilir.Kap Boyutu : orta kap boyutu, ayarlanabilir bir kayış ile 4 X4 dantel kapatma ve içinde 3 tarak, çoğu kafa boyutu için uygun olabilir ve kolayca giyilebilir.Avantajı : Şeffaf HD dantel, doğal saç çizgisi, doğal renk, en çok kendi saçınız gibi, kimyasal içermeyen ve tutkalsız, kendi saçınız gibi boyanabilir, kıvrılabilir, blenklenebilir, düzeltilebilir ve yeniden şekillendirilebilir.Teslimat ve Servis : 1 ~ 3 gün teslimat, 30 gün geri dönmek için bir sebep yok, 24 saat çevrimiçi hizmet.Malzeme : 100 % işlenmemiş Brezilyalı işlenmemiş insan saçı peruk, ipeksi ve pürüzsüz.Sınıf : 9 A sınıfı.Yoğunluk : %150 yoğunluk, tam ve kalın.Renk : doğa rengi, ağartılmış ve renkli olabilir.Saç çizgisi : ücretsiz bölüm 4x4 dantel kapatma, kolayca orta kısmı veya yan kısmı olabilir.Dantel detay : 4x4 inç dantel, İsviçre HD şeffaf dantel, nefes ve yumuşak.Kapak boyutu : 3 tarak ve içinde ayarlanabilir bir kayış bulunan orta boy, kurulumu kolaydır.Kalite : tutkalsız ve Kimyasal içermez dökülme ve arapsaçı içermez,istediğiniz gibi boyanabilir,ağartılabilir,renklendirilebilir, düzeltilebilir ve yeniden şekillendirilebilir. 1. Perukları iyi koşullarda tutmak için lütfen yıkayın ve derin koşulları düzenli olarak yapın. 2. Saçları çözmek istediğinizde, lütfen tarak yerine parmaklarınızla hafifçe vurun. 3. Saçlarınızı haftada en az iki kez yıkayın, düzenli koşullar saçlarınızı kuruluktan, dökülmeden ve karışmadan uzak tutabilir. 4. Güneşte açığa ya da kuru saç kurutma makinesi kullanın lütfen. 5. Lütfen çok sık kurutmayın, ağartmayın ve yeniden şekillendirmeyin.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde