.

.

Avrupa tarzı ışık lüks ısı yalıtım yastığı, seramik rustik tarzı Pot sahipleri nemli yerleşimler Yer Mat, ev Anti-sıcak ısı yalıtımı ısıya dayanıklı Anti Cald Mat (Renk : Deniz kabuğu Serisi)

Avrupa tarzı ışık lüks ısı yalıtım yastığı, seramik rustik tarzı Pot sahipleri nemli yerleşimler Yer Mat, ev Anti-sıcak ısı yalıtımı

Müşteri notu:

₺ 124.20
sayı
Depoda

1.Çok yönlü kullanım : Seramik ateşlemeden yapılmış olan bu masa matı sadece sıcak yemekler,sıcak tencere ve tavalar için yalıtım matı olarak kullanılamaz,aynı zamanda mutfak tezgahlarınızı ve masalarınızı ısı hasarı ve çizilmelere karşı korur. 2.Mükemmel ışçilik : yalıtım performansı, nem ve kayma dayanıklı, mutfak masa paspaslar için uygun olarak da kullanılan placemats, bardak, masa paspaslar, çaydanlık paspaslar, kaşık sahipleri, kurutma paspaslar, kase paspaslar, bitki paspaslar. 3.tasarım konsepti : mantar tabanı,iyi doku, sonsuz sıcaklık ve coşku getirmek için hayattaki seramik desen, deformasyonu kolay değil, temizlenmesi kolay yapışmaz yağ, masaüstünün yüksek sıcaklığa dayanıklı,etkili koruması olabilir. 4.organize edilmesi kolay : ahşap bir depolama rafı, saklanması kolay, yerden tasarruf,temizlenmesi çok kolay, iyi ısı yalıtımı, uzun servis ömrü, mutfağınızın kişiselleştirilmesine izin verin. 5.Uygulanabilir durumlar : pratik bir hediye olarak,aileler,düğünler,partiler ve ziyafetler için uygun,mükemmel masaüstü ekranı,böylece sahne daha renkli ve güzel.Stil : Avrupa stilşekil : yuvarlakboyutu : 17 cm/6.7 inç çapmalzeme : Seramik Craft : ElyapımıKare : Islak havlu veya yumuşak bez silin,yıkayın ve havayla kurutun,güneşe maruz bırakmayın.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde