.

.

Pteng Eşik Rampası, Kauçuk Rampa, Kaldırım Rampası, Tekerlekli Sandalye Rampası, Siyah Rampa, Kauçuk Kama, Tekerlekli Sandalye Rampası, Erişim Rampası (48x42x7. 5 cm)

Pteng Eşik Rampası, Kauçuk Rampa, Kaldırım Rampası, Tekerlekli Sandalye Rampası, Siyah Rampa, Kauçuk Kama, Tekerlekli Sandalye Rampası,

Müşteri notu:

₺ 1175.97
sayı
Depoda

【Taşınabilir】 100 mm'ye kadar olan araçların bordürleri monte etmesine izin veren delikli kolayca taşınabilir rampalar. 【Kullanımı kolay】 Rampayı kaldırıma yerleştirin ve günlük yaşamdaki engelleri, basamakları veya eşikleri aşabilirsiniz. 【Yüksek kaliteli malzemeler】 Yüksek kaliteli sentetik kauçuktan yapılmış, dayanıklı ve uzun süre dayanabilir, çok fazla bakım maliyeti ve zaman ve emek tasarrufu sağlayabilir. 【Gürültü Azaltma ve Şok Emilimi】 Kauçuk elastikiyeti nedeniyle, ürün aracın zaman içindeki etkisini büyük ölçüde azaltır ve iyi şok emilimi ve gürültü azaltma sağlar. 【Uygulama】 Kauçuk kaldırım rampası, Demiryolu Yolu, Kentsel Hafif Raylı Hemzemin Geçit, Kentsel Hafif Raylı Sistem, Halka İstasyon Platformu, Bagaj Oto Koridoru, Yük, Avlu, Depo, özel kordonun dışında mükemmeldir.Ürün açıklamaları Renk : 48 X42 X7. 5 CM Özellikler : Aşağıdakiler için geçerlidir : Hemzemin geçit, kentsel demiryolu halkası ve platformu, istasyon bagaj arabaları için koridor, yük avlusu, depo ve özel hat dışındaki depo bakım atölyesi.Şirket, madencilik özel demiryolu, otoyol geçişleri.Gürültü ile sönümleme performansı reduction.As kauçuk elastikiyeti, ürün, iyi bir şok emilimi hissinin ve gürültü azaltma etkisinin etkisini azaltmak için zaman geçtikçe aracın etkisini büyük ölçüde zayıflatmıştır.Güzel görünüm ve pürüzsüz.Güzel ve temiz, pürüzsüz, bitki tasarımına elverişli, ekolojik bitkilerin inşası.Özellikler : 100% yepyeni ve yüksek kalite Malzeme : sentetik kauçuk Boyut : 48 X42 X7.5 CM Teslimat içeriği : 1 X tank rampaları (siyah).

karakteristikleri

Mallar kategorisinde