.

.

Invisioncorp Toplu Selvi Masu Sake Bardakları (12'li Set ),Özelleştirilmiş, Kişiselleştirilmiş gravür, Etkinlik, Fuar, Kurumsal Hediyeler,Şirket Hediyeleri, Japonya'da Üretilmiştir (4fl oz. )

Invisioncorp Toplu Selvi Masu Sake Bardakları (12'li Set ),Özelleştirilmiş, Kişiselleştirilmiş gravür, Etkinlik, Fuar, Kurumsal Hediyeler,Şirket

Müşteri notu:

₺ 239.85
sayı
Depoda

Japonya'dan sürdürülebilir kaynaklı, elle seçilmiş selvi ağacından yapılmıştır. (Hinoki Ağacı ).Toplu sake bardakları satın almak uzun vadede size tonlarca para kazandıracak.Bunları sattığımızdan beri hinoki masu'muzun bireysel fiyatı inanılmaz derecede düşük bulk.Be cüzdanınıza iyi bakın ve selvi bardaklarını toplu olarak satın alarak paradan tasarruf edin! Etkinlikler, kutlamalar ve hediyelik eşyalar için mükemmel bir hediye.Bu toptan küçük masu kutuları yaratıcı bir şekilde çok farklı şekillerde kullanılabilir.Gravür, Parıltı, yanma ve çok daha fazlası için mükemmeldir.Japonya'da yapılmış.Önlemler 3-3 / 8inch sq.x 2-1 / 8inch H / Ağırlık : 3 oz.Kapasite : 4 fl.oz.Yıkama sabun ile sıcak su kullanımı Bulaşık makinesinde etmeyin Lütfen !!!.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde