.

.

Erkekler için Afro Peruk Saç Ünitesi Siyah Adam Afro Amerikan Kıvırcık Erkek Peruk Postiş Peruk Siyah Erkekler için # 1B Tüm Dantel Adam Örgü Saç Üniteleri Kıvırcık 8x10 inç SİNGA SAÇ (8mm Afro Dalgalı, 1B # Kapalı Siyah)

Erkekler için Afro Peruk Saç Ünitesi Siyah Adam Afro Amerikan Kıvırcık Erkek Peruk Postiş Peruk Siyah Erkekler için 1B Tüm Dantel Adam

Müşteri notu:

₺ 837.00
sayı
Depoda

Kapak Yapısı : Tam Fransız Dantel Tabanı,aynı zamanda İsviçre Dantel,yumuşak,doğal,rahat, nefes alabilir olarak da adlandırılır.Boyut 8"*10" Genişlik*Uzunluk,Neredeyse Tüm İnceltme Saç Alanlarına Uygun, Özel Saç Çubuğu İle İhtiyacınıza Göre Hafifçe Kesilebilir.Dayanıklı Giymek Kolay. 100 % yüksek kaliteli insan saçı, kendiniz küçük bir saç yakma testi kesebilirsiniz.(İNSAN saçı yanarken beyaz duman gösterecek ve KÜLE dönüşecektir.Serbest Stil, Hafif Orta Yoğunluklu.Yüksek kalite.Arapsaçı free.No shedding.US Hemen Sevkiyat USPS Tarafından Ücretsiz Gönderim 3-5 iş günü içinde Birinci Sınıf Teslimat.kalite sorunları için 30 gün para iade garantisi. 360 dalga, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm Mevcuttur .Doğal Siyah 1 B#, Jet Siyah 1#, En Koyu Kahverengi 2 # mevcuttur.İmalat Satıcısı Özel Siparişleri, Onarımları Kabul Eder.Tüm müşterileri memnun etmeyi hedefliyoruz.Herkesle işbirliğini önemsiyoruz.Eğer herhangi bir sorun varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin lütfen. light Işığın etkisi ve farklı monitörün parlaklığı nedeniyle fotoğrafın renk tonu ile gerçek öğe arasında bazı küçük farklılıklar olabilir. hair Saçları boyadık ve rengi düzelttik, daha hafif olana kadar ağartılamadı. ♦ Sevkıyattan önce tüm stok ürünlerimiz kesme ve şekillendirme olmadan ve ciddi kalite kontrolü, iyi durumda. ♦ Lütfen ünitenizi takmadan, kesmeden, renklendirmeden veya herhangi bir ayarlama yapmadan önce dikkatlice inceleyin.Herhangi bir değişiklik yapıldıysa veya ünite kullanıldıysa, herhangi bir iade kabul etmeyeceğiz.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde