.

.

Peruk Tam Dantel Örgülü Peruk Sentetik Dağınık Tığ Örgü ile Kadınlar için 100 % El yapımı Tam Dantel ön Peruk(Siyah) Dantel ön peruk (Boyut: 24 inç)

Peruk Tam Dantel Örgülü Peruk Sentetik Dağınık Tığ Örgü ile Kadınlar için 100 % El yapımı Tam Dantel ön Peruk(Siyah) Dantel ön peruk

Müşteri notu:

₺ 1350.93
sayı
Depoda

Örgü peruklar, ince tığ işi peruklar, kabarık ip katmanları omuzlarınızın altındaki iplikler gibi düşer.Mükemmel en kafaları uyuyor.Ve örgü peruklar daha güvenli ve daha kullanışlıdır.Günlük iş, düğünler, partiler, konserler, rol yapma oyunları, temalı partiler, Cadılar Bayramı veya video çekimi olsun, sizi kalabalığın odağı yapmak için en iyi seçimdir.Uzun örgülü saç peruk tutkal istemeyen kadınlar için mükemmeldir, süper güvenli ve giyilmesi kolaydır.Siyah kadın uzun saç peruk arapsaçı içermez ve düşmez off.It daha rahat ve nefes alabilen yüksek kaliteli ısıya dayanıklı sentetik elyaftan yapılmıştır.Kısa saçları paketten çıkardıktan sonra önce sallayın ve kısa saçları parmaklarınızla tarayın.Şekil resim kadar güzel olacak.Ürün adı : siyah örgü per Ukrenk : siyahürün malzemesi : sentetik elyafboyutu : 24-28 inçağırlık : yaklaşık 200-300 gram1. Lütfen satın almadan önce boyutunu ve rengini kontrol edin.2. Ürün fotoğrafları "peruk" dışındaki ürünleri içermez.3. Farklı monitörler nedeniyle hafif renk farklılıkları olabileceğini lütfen unutmayın, lütfen anlayın.4. Manuel ölçümdeki bazı hatalar nedeniyle, lütfen gerçek ürüne bakın, teşekkür ederim.5. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sorunu en kısa sürede çözeceğiz.Yumuşak ve Kabarık, Hafif, Kabarık, Koku Yok, Rahat Kullanım, Kurulumu ve stili kolay, Tam ve Kalın, İstediğiniz gibi Kıvrılabilir ve Yeniden şekillendirilebilir, Tatil Hediyesi olarak çok iyi bir seçimdir.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde