.

.

DIGUAN 13 İnç Ombre Pençe Klip Dalgalı Gevşek kıvırcık Sentetik Wrap Etrafında At Kuyruğu Uzantıları Kısa At Kuyruğu Klip Uzantıları için Kadın Kız 4 oz/115g (8H613-Koyu Kahverengi mix Beyaz Sarışın)

DIGUAN 13 İnç Ombre Pençe Klip Dalgalı Gevşek kıvırcık Sentetik Wrap Etrafında At Kuyruğu Uzantıları Kısa At Kuyruğu Klip Uzantıları

Müşteri notu:

₺ 35.97
sayı
Depoda

At kuyruğu Saç Uzatma Sentetik Postiş At Kuyruğu klipsli postiş Kız Kadın için.En iyi fiziksel özelliklere, görünüme, renge ve dokuya sahip en iyi sentetik elyaf, gerçek insan saçına çok benzer. ♦ %100 ithal tel elyaf yüksek sıcaklığa dayanıklı, yumuşak, doğal, tekrar kullanılabilir, yıkanabilir.Geniş yumuşak atkı, saçınızın etrafına tamamen sarın, saç hacminizi hemen artırın, uzun/kısa saçlar, ince/kalın saçlar için uygun.Günlük kullanım ve parti gösterisi için uygundur.Bir at kuyruğuna veya büyük bir topuza uzunluk hacmi ve dolgunluk eklemek için mükemmeldir, tüm gün giymek için güvenli ve rahat bir bağlantı sağlar.Marka : DIGUAN Ağırlık : 4 oz/115g Ambalaj Şunlardır : 1 Parça Postiş Saç Tipi : Japon özel ısı dostu sentetik elyaf Uzunluk : 13 inç Sentetik ısıya dayanıklı (120°C) saç scrunchies, gerçek insan saçı gibi görünüyor.Bakım ipuçları : 1) soğuk su ile yıkayın. 2) Bir miktar şampuan ekleyin ve hafifçe yıkayın. 3) Ilık suda iyice durulayın, tekrar yukarıdan aşağıya doğru çalışın. 4) Asla bükmeyin, sıkmayın, saç uzantılarınızı sıkmayın, hava kurumasına izin vermeyin. 5) Saç maşası, saç kurutma makinesi veya sıcak şekillendirme aletleri kullanmayın.Resimdeki tam renkler, kullanılan farklı monitörler ve kameralar nedeniyle aynı olmayabilir, herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde