.

.

PhoenixFlame Saç Sentetik Kısa Afro Puf At Kuyruğu YEBO Afrika Amerikan Wrap Sahte At Kuyruğu ile İpli ve Klip(Renkli İsteğe Bağlı) (Gümüş Gri/T1B0906#)

PhoenixFlame Saç Sentetik Kısa Afro Puf At Kuyruğu YEBO Afrika Amerikan Wrap Sahte At Kuyruğu ile İpli ve Klip(Renkli İsteğe Bağlı) (Gümüş

Müşteri notu:

₺ 41.97
sayı
Depoda

1.Rahat 80g Multicolor İsteğe Bağlı. 1.Uzunluk neden açıklama ile aynı değil?.Biz saç uzunluğunu ölçmek zaman saç düz gergin olabilir, dalgalı ve kıvırmak doku saç düz saç ile karşılaştırıldığında çok daha kısa olacak, satın almadan önce buna dikkat, teşekkür ederim!. 2.Ağırlık neden açıklama ile aynı değil?.Ürünümüz makine tarafından üretildiğinden, 5-10g hatası olması normaldir. 3.Saçlarım neden karışıyor?.Saçlar kuruluk, yağ ve kir birikmesi, tuzlu su ve günlük olarak saçınızı taramaması (geniş diş tarağı) nedeniyle karışır.Saçınızı haftada en az bir kez yıkadığınızdan ve koşullandırdığınızdan emin olun ve mümkünse haftada iki kez daha iyi olur.Nemlendirici damlalar kullanabilir veya daha fazla öneri için stilistinize danışabilirsiniz. 4.Saç neden dökülüyor?.Yeni ürün üretildikten sonra, üzerinde biraz yüzen saç olacak, bu yüzden ilk geldiğinizde, yüzen saçlar düşecek, anlayabileceğinizi umuyoruz. 5.Ne kadar sürer?.Bu saç, onu nasıl koruduğunuza bağlı olarak çok uzun sürebilir.Kendi saç gibi davranıp, bunun için geçen sürenin de çok iyi bak.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde