.

.

LuGeKe Köpek Paws Baskı Telefon Kılıfı ıçin iPhone 6 / iPhone 6 s, köpek Paw Desenli Kılıf Kapak, TPU Kapak Esnek Ultra Ince Anti-Stratch Tampon Koruyucu Yavru Köpekler Phonecase (Köpek Paws)

LuGeKe Köpek Paws Baskı Telefon Kılıfı ıçin iPhone 6 / iPhone 6 s, köpek Paw Desenli Kılıf Kapak, TPU Kapak Esnek Ultra Ince Anti-Stratch

Müşteri notu:

₺ 44.97
sayı
Depoda

[Ile Uyumlu] : Bu Sevimli Paws Telefon kılıfı için Kız ve Erkek sadece i Phone ile uyumlu 6/6 s (4.7-inç),. [ Köpek Yavrusu Tasarımı ] : Sevimli Yavru Pençeleri deseni,Apple i Phone 6/6s'nizi zarif ve muhteşem kılar, hediye için harika, bu özel ve benzersiz tasarım ailenize veya çocuklarınıza büyük bir sürpriz verecektir. [ Yumuşak TPU ve Hafif ] : Yumuşak TPU malzemeleri,normalden daha hafif, çizilmelere ve çizilmelere karşı dayanıklı bir kılıf sunar. case.It i Phone 6/ 6s için bu Alan telefon kılıfındaki toz ve kiri nemli bir bezle silmek kolaydır. [Şık ve İnce ] : Bu telefon kapağı ince ve hafiftir, takılması ve çıkarılması kolaydır.tıpkı i Phone'unuzun doğal bir parçası gibi.Bu arada, tüm sanat eserlerimiz sertifikalı çizilmeye karşı dayanıklı mürekkeple basılmıştır.i Phone 11'inizi güvende tutmaya çalışırken, kişisel Görünümünü kızak kılıfımızdan başka bir yere gösteremiyoruz!Bu akıllı telefon kapağı, benzersiz tasarımıyla sizi tatmin edeceğinden emin olabilirsiniz.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde