.

.

LuGeKe Sanat Fil Baskı Telefon Kılıfı ıçin iPhone 6 / iPhone 6 s, Karikatür Hayvan Desen Kılıf Kapak, yumuşak Temizle Kapak Esnek Ince Anti-Stratch Tampon Koruyucu Kızlar Kadınlar Phonecase(Fil Totem)

LuGeKe Sanat Fil Baskı Telefon Kılıfı ıçin iPhone 6 / iPhone 6 s, Karikatür Hayvan Desen Kılıf Kapak, yumuşak Temizle Kapak Esnek Ince

Müşteri notu:

₺ 29.97
sayı
Depoda

[Uyumlu] : Kızlar ve Erkekler için bu Sanat Fil Baskı Telefon Kılıfı sadece Apple i Phone 6 / 6s (4.7 inç) ile uyumludur. [Sanat Fil Tasarımı] : Fil totem deseni,Apple i Phone 6/6s'nizi zarif ve muhteşem kılar, hediye için harika, bu özel ve benzersiz tasarım ailenize veya çocuklarınıza büyük bir sürpriz verecektir. [ Yumuşak TPU ve Hafif ] : Yumuşak TPU malzemeleri,normalden daha hafif, çizilmelere ve çizilmelere karşı dayanıklı bir kılıf sunar. case.It i Phone için bu Alan telefon kılıfındaki toz ve kiri nemli bir bezle silmek kolaydır. [Şık ve İnce ] : Bu telefon kapağı ince ve hafiftir,takılması ve çıkarılması kolaydır.tıpkı i Phone'unuzun doğal bir parçası gibi.Bu arada, tüm sanat eserlerimiz sertifikalı çizilmeye karşı dayanıklı mürekkeple basılmıştır.i Phone 11'inizi güvende tutmaya çalışırken, kişisel Görünümünü kızak kılıfımızdan başka bir yere gösteremiyoruz!Bu akıllı telefon kapağı, benzersiz tasarımıyla sizi tatmin edeceğinden emin olabilirsiniz.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde