.

.

Poohoo Deri Köpek Yaka Yumuşak ve Nefes Yastıklı / Pirinç Donanım Pas Geçirmez | Ağır | Güzel Kemik Desen / Orta Büyük X-Large Köpekler için Klasik Pet Yaka (Büyük, Kahverengi)

Poohoo Deri Köpek Yaka Yumuşak ve Nefes Yastıklı / Pirinç Donanım Pas Geçirmez | Ağır | Güzel Kemik Desen / Orta Büyük X-Large Köpekler

Müşteri notu:

₺ 41.97
sayı
Depoda

【BOYUT】 Boyun 15.4"-19.3", Genişlik 1.0", Boyut Büyük; Uygun uyum ve güvenliği sağlamak için lütfen köpeğiniz için doğru boyutu seçin.Ürün ile boyun arasında 2 parmaklı bir solunum odası önerilmektedir. 【KONFOR】Kalın, dayanıklı dış kemik desenli baskılı deri köpek tasması, köpeğin boynundaki sürtünmeyi her zaman azaltan iç rahat deri pu'ya dikilir. 【Moda】 Şık kemik desen baskısı, siz ve arkadaşlarınız yürüyüşe çıktığınızda köpeklerinizi her zaman odak noktası yapar.Güzel tasarımı ve mükemmel işçiliği ile bu evcil hayvan deri tasmaları, aşırı dayanıklılık ve tasarım estetiğinin mükemmel kombinasyonunu yaratır. 【DAYANIKLILIK】Bu tasmalar geleneksel yöntemler kullanılarak el yapımıdır.Bu köpek tasmaları için dayanıklı malzemeler, kaliteli donanım kullanılır.Köpekler için deri tasmalarımız günlük yürüyüş, eğitim, açık hava sporları için mükemmeldir. 【1 Yıl Garanti】 Dayanıklı ve güçlü dogcollar'ımız uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve yeni satın alımınızı korumak için 1 yıl garanti ile birlikte gelir.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde