.

.

Bulanık Arkadaşlar-İsteğe Bağlı Eşleşen Tasma Seti ile Ombre Köpek Tasması. Boho, kravat boya Renkleri ile Serin, Lüks bir köpek Tasması. Kızlar için harika bir Dişi Köpek Tasması veya Erkekler için Erkek Köpek Tasması.

Bulanık Arkadaşlar-İsteğe Bağlı Eşleşen Tasma Seti ile Ombre Köpek Tasması. Boho, kravat boya Renkleri ile Serin, Lüks bir köpek Tasması.

Müşteri notu:

₺ 55.47
sayı
Depoda

TASARIMCI, CANLI İLKBAHAR VE YAZ OMBRE DESENLERİ-Köpeğinizin veya yavru köpeğinizin bireysel kişiliğini ve benzersizliğini rahatça ifade etmesine izin verin.Kız köpekler veya erkek köpekler, küçük, orta veya büyük köpekler için herkes bu özel yaka desenine sahip olabilir.Yumuşak, rahat, uzun ömürlü moda.KALİTE VE dayanıklılık-Diğer stil köpek tasmaları gibi sadece çürük kumaş değil, yüksek yoğunluklu naylon dokuma üzerine inşa edilmiştir.Tasmalar, köpeğinizin boynunda güçlü ama esnek ve rahattır.Günlük kullanım için, sadece özel bir vesileyle tek kullanım için değil.EŞLEŞEN KONFOR TASMA SEÇENEĞİ-Eşleşen köpek tasması ve tasma seti, Bulanık Arkadaşlarınızla bir gezi için mükemmel bir tamamlayıcıdır.Yastıklı, rahat saplı aynı sağlam yüksek yoğunluklu naylondan yapılmıştır.Bu tasma şık ama yine de en güçlü olanı idare edebiliyor pullers.No "CLACKİNG" GÜRÜLTÜLÜ METAL TOKA-hafif ama sıkı bir yan serbest bırakma, sert plastik toka ile sabitlenir.Hepsinden iyisi, metal bir tokanın “tıkırtısını " duymak zorunda değilsiniz.Elle veya soğuk nazik döngüde bile yıkanabilir, kuruması için düz bir şekilde yatırın.YEREL ŞİRKET-Fuzzy Friends, Kuzey Carolina'da bir ABD Donanması gazisi ve şimdi veterinere ait küçük bir işletmedir.Uzun yıllara dayanan hayvan deneyimi, evcil hayvanlarınız için kaliteli ürünler sunmamıza yardımcı olur.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde