.

.

Ayarlanabilir Tırnaksız Bel Tokası, Bel Tokası Genişletici Seti Kot Genişletici Pantolon Kotları için Bel Genişletici Düğmesi, Pantolon ve Etekleri Sıkılaştırmak için En İyi Araç(3 Set)

Ayarlanabilir Tırnaksız Bel Tokası, Bel Tokası Genişletici Seti Kot Genişletici Pantolon Kotları için Bel Genişletici Düğmesi, Pantolon

Müşteri notu:

₺ 26.97
sayı
Depoda

YOUR SIKIN : Bu Bel Tokası, kemeri sıkmak için düğmeleri birbirine bağlamaya yardımcı olabilir ve pantolonunuza tekrar aşık olabilirsiniz. MATERIAL MALZEME : Yüksek kaliteli metalden yapılmış Bel Tokası, yani sağlam, dayanıklı ve hafif, kırılması kolay değil ve elastikiyetle donatılmış, saklanması ve giyilmesi kolay, size uzun süreli bir hizmet sunacaktır. ADJUSTABLE TIRNAKSIZ AYARLANABİLİR BEL TOKASI : Kemer büyük ve küçük, çıkarılabilir olarak değiştirilebilir ve ayar sağlam, aletsiz, dikişsiz, çıkarılabilir ve tekrar kullanılabilir. VARİETY ÇEŞİTLİ KOT DÜĞMELERİ : Farklı renkteki pantolonlarınızla eşleşebilecek üç renk de dahil olmak üzere kıyafetlerinize uyacak şekilde en sevdiğiniz rengi seçebilirsiniz. ♦ HİZMET GARANTİSİ : Müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz.Ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz 24 saat içinde size cevap verecektir.Özellikler : 1. Sıkın : Kemeri sıkmak için düğmeleri birbirine bağlamanız yeterlidir ve pantolonunuza tekrar aşık olabilirsiniz.2. Bu Bel Tokası kot pantolon, etek, pantolon, yaka vb.Için uygulanabilir., kadınlar, erkekler, gençler ve yetişkinler için de uygundur, istediğiniz pantolon türlerini giymenize yardımcı olabiliriz.3. Kullanımı kolay : Bel Tokasının düğmeleri vardır, sadece aletsiz, dikişsiz, çıkarılabilir ve tekrar kullanılabilir, kullanımı ve çıkarılması kolay, pantolonunuza, eteğinize veya diğer sıkı giysilerinize takın.Uyarı : 1. Gerçek renk görüntüden biraz farklı olabilir nedeniyle farklı monitör ve ışık etkisi.Izin lütfen 1-3 cm sapma nedeniyle manuel ölçüm.Şartname : Tipi : Bel Toka setmalzeme : alaşımağırlık : 10gboyutu : 10 × 5 × 3 cmıçerir : 3 Adet stil düğmeleri, 12 Adet kot düğmeleri.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde