.

.

Katlanabilir Kabarık Yavru Uyku Peluş Pet House kedi tüneli Yatak Pet Oyuncaklar Pet Mat kedi tüneli Kış Malzemeleri(Yeşil)

Katlanabilir Kabarık Yavru Uyku Peluş Pet House kedi tüneli Yatak Pet Oyuncaklar Pet Mat kedi tüneli Kış Malzemeleri(Yeşil)

Müşteri notu:

₺ 166.50
sayı
Depoda

?Kedi yatağı tüneli, evcil hayvan yatağı ve kedi tüneli, dahili ses kağıdı ve oyuncakların birleşimidir, kediniz ve evcil hayvanınız yalnızca bir ürünle oynayabilir, saklayabilir ve uyuyabilir. ?Tünel tasarımı, yavruların tünelde kovalamasına ve oynamasına izin verir.Kedilerin oynaması için tünelin her iki ucuna oyuncaklar asılır. ?Yastıklı kedi tüneli yatağı hafif ve kompakttır, bu da taşımayı kolaylaştırır around.It birkaç saniye içinde katlanabilir, bu da çok yerden tasarruf sağlar.Her türlü kedi için uygundur, kedilerin çevrelerindeki dünyaya olan merakını tatmin eder. ?Yastık ve gölgelik kolay temizlik için çıkarılabilir. ?Kedi yatağı ve kedi kumu, evcil hayvanlarınız, kedi severleriniz ve diğer küçük hayvanlara sahip arkadaşlarınız için harika hediyelerdir.Paket içeriği : 1 adet Pet Tünel yatakrenk : resim olarakboyutu : Toplam uzunluk : 126 cm/49.6 inçözellikler : kombinasyon pet yatak ve kedi tüneli, dahili ses kağıdı ve oyuncaklar, kedileriniz ve evcil hayvanınız sadece bir ürünle oynayabilir, gizleyebilir ve uyuyabilir.Malzeme : Tuval+Cotton Litter uzunluk : 55 cm/18.7 inç Tünel ağız çapı : 27 cm/10.6 inç Adı : Kedi Tünel Yatak.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde