.

.

KEDUODUO Ultrasonik Temizleyici, profesyonel Ultrasonik Temizleyici Makinesi Ev Takı Temizleyici için Gözlük, Protez, Saatler, Metal Parçaları

KEDUODUO Ultrasonik Temizleyici, profesyonel Ultrasonik Temizleyici Makinesi Ev Takı Temizleyici için Gözlük, Protez, Saatler, Metal

Müşteri notu:

₺ 58.80
sayı
Depoda

★ Yüksek Kaliteli Malzemeler : Bu ultrasonik temizleyici, mükemmel dokunma hissine sahipken dayanıklılığı sağlayan yüksek kaliteli su geçirmez yüzey kaplaması ile birlikte gelir. ★ Verimli Temizlik : Ultrasonik Temizleyici, değerli eşyalarınıza zarar vermeyecek ve aynı zamanda onları yeni gibi yenileyecek güçlü ama nazik bir temizlik için 42000 Hz ultrasonik ses dalgaları üretir. ★ Sessiz Temizlik : Çalışma gürültüsünü azaltmak için en yeni ileri teknolojiyi kullanıyoruz, temizleyici makineler hafif bir tıslama sesi çıkarır, böylece artık işin gürültüsü hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. ★ Çok Amaçlı Ultrasonik Temizleme Makinesi : Büyük kapasiteli tankportable tasarım ultrasonik temizleyici, taşıması çok kolay nereye giderseniz gidin eşyalarınızı temiz tutabilir, mücevher temizleyici, saat temizleyici, protez temizleyici, gözlük temizleyici, bozuk para temizleyici, laboratuar aletleri temizleyici ve daha fazlası olarak kullanılabilir. Yaygın olarak kullanılan kesme : kirli takılar, gözlükler, saatler, protez, takı, elmas, kolye, yüzük, bilezik, madeni para, gözlük, çatal bıçak takımı, metal rozetler, kemer, su geçirmez saatler temizleme, tıraş, Tıraş makinesi, makine parçaları ve diğer değerli eşyalarınızı tıraş için uygundur. ★Mağazamıza hoşgeldiniz★Biz profesyonel bir üreticiyiz Size kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için çalışıyoruz.168*ürün parametreleri : özellikler : Ürün Adı : Ultrasonik Cleaner Product kapasitesi : 1.2 L İç tank boyutu : 126*64mm Ürün boyutu : 230*200*AC220-240 V 50 HZProfessional mücevher temizleme etkileri öğeleri/sadece birkaç dakika içinde yenilemek ışıma yapabilir 50 W Outputpower : CİHAZLAR Güç kaynağı : 40 k Hz İnputpower 160 mm Ürün ağırlığı : 1.5 KG Astar Malzeme : 304 paslanmaz çelik Zaman kontrolü : 8 dakika ve 5 timeperiods ayarlanabilir Ürün frekansı : : .Su haznesini suyla doldurun, eşyalarınızı yerleştirin ve profesyonel bir mücevher temizleme etkisi göreceksiniz.Temizliği arttırmak için biraz el sabunu/bulaşık makinesi ekleyebilirsiniz.Sizin memnuniyetiniz bizim tek dileğimizdirürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.24 saat içinde size tatmin edici bir cevap vereceğiz.

karakteristikleri

Product Name :
Ultrasonic Cleaner
Product capacity:
1.2L
Inner tank size:
168*126*64mm
Product size:
230*200*160mm
Product weight:
1.5KG
Liner material:
304 stainless steel
Time control:
8 minutes and 5 timeperiods adjustable
Product frequency:
40KHz
Inputpower:
50W
Outputpower:
35W
Power supply:
AC220-240V 50HZ
Professional jewellery cleaning effects can make your items glow/renew in just a few minutes. Just fill the water tank with water, insert your items, and you will see a professional jewelry cleaning effect. You can add a little hand soap/dishwasher to enhance cleansing. :
Your satisfaction is our only wish :
If you have any questions about our products, please contact us. We will give you a satisfactory answer within 24 hours. :

Mallar kategorisinde