.

.

Oluote USB 2.0 AM-BM Baskı Kablosu,USB2. 0 Yazıcı Adanmış Veri Kablosu, USB Yazıcı Bağlamak için Bilgisayar için Uygun/Tarayıcı / Mobil Sabit Disk (3)

Oluote USB 2.0 AM-BM Baskı Kablosu,USB2. 0 Yazıcı Adanmış Veri Kablosu, USB Yazıcı Bağlamak için Bilgisayar için Uygun/Tarayıcı / Mobil

Müşteri notu:

₺ 32.19
sayı
Depoda

【Altın kaplama fiş】 Hepsi 24 K altın kaplama konektörler, optimize edilmiş iletim hızı, daha yüksek baskı verimliliği kullanır.Baskı hızı son derece hızlıdır, değerli zamanınızı korur ve iş verimliliğini artırır. 【The tel güçlü ve durable】The yeni çevre dostu buzlu PVC dış yorgan ve pamuk örgü katmanlı, çift koruma, iyi esneklik vardır, ısı direnci ve korozyon direnci, ve uzun hizmet ömrü.Yükseltilmiş alüminyum alaşım kabuk, metal doku bilgisayarlar için daha uygundur. 【Çift katmanlı koruma】 Alüminyum folyo + metal dokuma örgü çift katmanlı koruma, sinyal iletimindeki kaybı azaltır, yazıcı hatası sorunlarına veda eder.Yüksek mukavemetli naylon dokuma ağ sıkıca sarılır ve iplik gövdesi güçlü ve aşınmaya dayanıklıdır, bu da farelerin ısırmasını önleyebilir. 【Geniş uyumluluk】UV flatbed yazıcılar, fotoğraf yazıcıları, çok işlevli fotokopi makineleri, yazıcılar, hepsi bir arada yazıcılar ve kare USB bağlantı noktalarına sahip tarayıcılar için uygundur. 【İnanılmaz Dayanıklılık ve Bağlantı】Dosya veya fotoğrafları daha sorunsuz aktarın ve yazdırın.Kablo daha dayanıklıdır ve diğer kablolara göre daha uzun ömür ve daha iyi fiziksel aralık oluşturur.Arayüz ürünü, 3000 kez takma ve çıkarma işlemi için titizlikle test edilmiştir ve arayüz, yüksek derecede uyum ve düzgün takmaya sahiptir.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde