.

.

3 parçalı Giysi Saklama Kutusu Saklama Çantası-Çelik Çerçeveli, Katlanabilir Oxford Kova Seti, Şeffaf Pencereli Ve Güçlendirilmiş Kulplu, Yıkanabilir, Büyük kapasiteli Dolap, Saklama Kutusu ( Renk: Pembe )

3 parçalı Giysi Saklama Kutusu Saklama Çantası-Çelik Çerçeveli, Katlanabilir Oxford Kova Seti, Şeffaf Pencereli Ve Güçlendirilmiş Kulplu,

Müşteri notu:

₺ 178.20
sayı
Depoda

1. İstiflenebilir ve katlanabilir tasarım : dahili paslanmaz çelik dirsek, çok güçlü, desteğin nasıl korunacağı konusunda endişelenmeyin.Sağlam bir çerçeve yığını ile, başka herhangi bir kuruluşun üstüne / altına yerleştirebilirsiniz.Katlanabilir tasarım sayesinde, kullanılmadığı zaman düz bir şekilde katlanabilir ve yerden tasarruf sağlayan bir etki elde edilebilir. 2. Oxford kumaş malzemesi : Oxford malzeme ve PVC, öğelerin nemlenmesini önleyebilir veya dust.Safety.It dokunmamış malzemelere göre daha uzun ömürlüdür.Giysilerinizi veya çocuk oyuncaklarınızı saklamak için güvenle kullanın. 3. Şeffaf pencere tasarımı : Dolabımızın 2 şeffaf penceresi vardır ve içeriği fermuarlı 2 menteşeli kapıdan bir bakışta görülebilir.Projeyi hızlı bir şekilde tanımlamanıza yardımcı olmak için fron penceresini açmadan dahili içeriği bir bakışta görüntüleyebilirsiniz. 4. Mühürlü ve taşıması kolay : her iki tarafta takviyeli kolları, taşıması kolay.Sağlam fermuar her seferinde sorunsuz bir şekilde açılır ve kapanır.Hızlı paketleme/açma işlemine izin verin.Fermuarın kırılmasına neden olan düşük kalite kontrolü konusunda endişelenmeyin. 5. Büyük kapasiteli saklama kutusu : 3 X 72 L büyük kapasiteli saklama kutusu büyük depolama ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.Yorganınız, yastığınız, ceketiniz, diğer kıyafetleriniz veya çocuğunuzun oyuncakları vb.İçin uygundur.Evinizi düzenli tutmak için tüm eşyaları bu kaba koyun.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde