.

.

Yatak Altı Ayakkabı Saklama Organizatörü, Ayarlanabilir Bölücüler (2 Paket 24 Çifte Uyar) Ayakkabı Organizatörü Yatak Altı Kapları Spor Ayakkabılar, Botlar için Sağlam ve Nefes Alabilen Malzemelerle Çözüm Dolabınız için Büyük Yer Tasarrufu (Ceviz)

Yatak Altı Ayakkabı Saklama Organizatörü, Ayarlanabilir Bölücüler (2 Paket 24 Çifte Uyar) Ayakkabı Organizatörü Yatak Altı Kapları Spor

Müşteri notu:

₺ 59.97
sayı
Depoda

{ Büyük Depolama Ambalajı } 2 Paket Seti (12 x 2) = 24 Çift.Alanı önlemek için kolayca katlanabilir. 76x62x13.5 cm (30x24. 5x5. 4 inç) ile 65 L kapasiteli. { Yeni ve Yükseltilmiş Kalite} Sağlam bir fermuarlı s ayakkabı depolama organizatörü , nadiren kullanılan ve terlik, sandalet, tek ayakkabı, yaylı ayakkabı ve daha fazlası gibi biraz bakım gerektiren öğeler için iyi çalışır.Ayakkabılarınızı toz ve nemden uzak tutmanın yanı sıra bükülmelerini ve bozulmalarını önlemek için evinizi bu mükemmel çözümle düzenleyin.En sevdiğiniz ayakkabılarınızı kolayca organize edebileceğiniz bir yerde, gerektiğinde Stockyfy Under Bed Ayakkabı saklama ile hızlı bir şekilde erişebilirsiniz organizer.It yüksek depolama kapasitesine sahiptir, her paket 12 bölmeli ve 2'li bir paketle oluşturulmuştur. 24 çifte kadar ayakkabı tutabilir ve eviniz için mükemmel bir depolama çözümüdür.Stockyfys Altında Yatak Ayakkabı Depolama.Stockyfys ayakkabı depolama organizatörü , nadiren kullanılan ve terlik, sandalet, tek ayakkabı, yaylı ayakkabı gibi biraz bakım gerektiren ürünler için iyi çalışır ve ayakkabılarınızı tozdan ve nemden uzak tutmak için bu mükemmel çözümle evinizi daha fazla organize edin.onları bükülmekten ve çarpıklıktan koruyun.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde